"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Вертикальні жалюзі складаються з:

  • карниза з механізмом управління і елементами кріплення;
  • ламелей (вертикально розташованих смуг тканини) з вантажами і ланцюжком;
  • елементів управління (ланцюжки і шнура).

Для зручної експлуатації вертикальних жалюзі необхідно на етапі складання Замовлення вирішити, де будуть розташовуватися елементи управління, куди будуть зрушуватися ламелі і де буде розташована "гармошка" з зібраних разом ламелей, тобто - вибрати тип управління вертикальних жалюзі. Цей вибір, шановний Замовник, в першу чергу диктується міркуваннями Вашої зручності. З якого боку вікна розташований Ваш стіл, в який бік відчиняються вікно, де розташована віконна ручка, з якого боку вікна "гармошка" з ламелей буде найменше заважати Вам - ці та інші міркування і впливають на остаточний вибір типу управління.

На малюнку Вашій увазі представлені існуючі типи управління вертикальних жалюзі. Що можна сказати про кожного з них?

типи управління вертикальними жалюзі

Тип 1 (Т1) и Тип 2 (Т2) - найбільш зручні, як показав досвід експлуатації жалюзі такого типу, при ширині карниза до 2 ... 2,5 метра. При більшій ширині карниза час зрушування ламелей збільшується, і це іноді буває незручно для Замовника, хоч і не є чисто технічною проблемою.

Тип 3 (Т3) - рекомендується або при великій ширині карниза (не менше 2 метрів), для зменшення часу зрушення ламелей, або - може бути рекомендовано при будь-якій ширині карниза чисто з естетичних міркувань, оскільки двостороннє зрушення ламелей в ряді випадків більше подобається нашим шановним Замовникам, ніж одностороннє.

Тип 4 (Т4) - використовується за технологічними, так би мовити, приводів. Наприклад, якщо є два близько розташованих вузьких вікна з невеликим простінком, то іноді цілком доцільно використовувати один карниз Т4 замість двох окремих.

Тип 8 (Т8) - застосовується при великій ширині вікна, коли одним карнизом перекривати цю ширину недоцільно через цілу низку причин, і, по суті, являє собою два окремих карниза. Відмінність Т8 від, наприклад, двох карнизів Т1 в тому, що крайні до центру ламелі в карнизах Т8 трохи зсуваються в бік центру таким чином, щоб перекривати один одного і не залишати щілину посередині. Ширина карнизів Т8 може бути як рівний (за замовчуванням), так і різної.

І на закінчення хотілося б відзначити, що у нас ви можете купити жалюзі всіх типів, а наші співробітники завжди допоможуть Вам вибрати найкращий варіант.

Ціни на вертикальні жалюзі.


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group