"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Горизонтальні жалюзі, що ж це таке?

Дивно лаконічний і, разом з тим - надзвичайно функціональний, зручний, надзвичайно практичний, довговічний, всепогодний, добре придатний до очищення, з високими світлопротекторними якостями, невибагливий, дешевий, красивий сонцезахисний привіконний пристрій.

Карниз горизонтальних жалюзі виконано з акуратного П-подібного профілю з алюмінієвого сплаву поперечним перерізом зазвичай 25 х 25 (або, рідше - 16 х 16, 50 х 50) мм. По краях карниза – заглушки, від карниза до низу горизонтальних жалюзі йдуть дві паралельні драбинки, що мають крок приблизно 22 мм і виконані з поліефірних ниток, в ступенях яких лежать ламелі горизонтальних жалюзі, що представляють собою стрічку шириною 25 (іноді - 16 йди 50) мм , виконану з алюмінієвого сплаву і трохи вигнуту нагору в своєму поперечному перерізі для забезпечення деякої жорсткості. Внизу горизонтальні жалюзі закінчуються нижньою планкою того ж кольору, що і карниз.

Вся ця конструкція може кріпитися безпосередньо до стулки вікна, може кріпитися в стельову частину віконного отвору, може - перед вікном на кронштейнах, а може - і на стелю перед вікном, все залежить від місцевих особливостей і від Ваших побажань.

Горизонтальні жалюзі управляються за допомогою тростини, яка забезпечує поворот ламелей навколо своєї осі, регулюючи потужність світлового потоку, а також за допомогою шнура, що забезпечує підйом і опускання ламелей горизонтальних жалюзі.

Вони будуть служити Вам багато років, їх можна як завгодно мити і чистити, просто буквально поливати з душу теплою водою - вони абсолютно не бояться вологи, і в цьому їх дуже велика перевага перед іншими видами жалюзі на вікна, які зазвичай погано переносять підвищену вологість, і вже тим більше не переносять струмені душу. А коли Ви дізнаєтеся, наскільки низька у цих жалюзі ціна, то, впевнені - варіантів вибору у Вас не залишиться)))

Як же можна купити горизонтальні жалюзі в Києві?

Немає нічого простіше! Пару кліків, і - Ви можете замовити безкоштовний замір, кваліфіковані монтажники з багаторічним досвідом роботи привезуть Вам зразки горизонтальних жалюзі, Ви виберете колір, який Вам до вподоби, визначете розміри і ціну майбутніх жалюзі, і - чекайте через пару-трійку днів готове замовлення!

Установка в межах Києва (втім, як і за межами Києва) буде здійснена в термін, акуратно, швидко, кваліфіковано і з річною гарантією! Ви самі переконаєтеся в тому, що купити жалюзі в Києві - це дуже легко!

Вдалих і приємних Вам покупок!

© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group