"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Казка про Левеня, який дуже хотів стати тигром, про мудру Черепаху, і - про горизонтальні жалюзі.

У дуже далекій і дуже спекотній Африці жив-був Левеня.

Він був дуже хорошим Левенятком, слухався Папу і Маму, добре їв (тому швидко зростав, і був сильним і спритним), дуже любив грати, і дуже любив слухати всякі цікаві історії, які розповідали йому Папа і Мама, а також різні інші африканські Звірі.

І ось одного разу Левеня почув історію про те, що на іншому краю Землі, в тій стороні, звідки піднімається Сонце і починає свій шлях по розпеченому африканському небі, далеко-далеко за синіми морями-океанами і за дуже високими засніженими горами, живуть дуже хоробрі і сильні Звірі - майже такі ж, як його Папа і Мама, і майже такі ж, як він сам, Левеня. У цих Звірів такі ж обережні і граціозні рухи, як у його Папи і Мами, м'які лапи, довгі хвости, гострі зуби і міцні кігті, вони так само вправно і непомітно можуть таїтися, обережно і тихо підкрадатися до видобутку, а потім так само раптово і далеко можуть стрибати за нею, і цих Звірів так само поважають і бояться всі інші Звірі, як поважають і бояться вони Львів - про це розповів Львёнку стара мудра Черепаха, якій було 300 років ... Але тільки, сказала

Черепаха - замість жовтої левової шкури у цих Звірів шкура смугаста, в помаранчеву і чорну смужку, майже як у Зебри, тільки, звичайно ж - набагато красивіше. А звуть цих звірів - Тигри.

Як же Львёнку захотілося мати таку ж красиву смугасту шкуру, як у Тигрів і стати тигром!

- Ці Тигри, напевно, тому смугасті, - глибокодумно зауважила стара мудра Черепаха, - що вони засмагали на теплому сонечку через горизонтальні жалюзі ...

- А що таке ці ... гір .. горизонтальні жалюзі? - Розгублено запитав Левеня.

- Як? - Важливо запитала стара мудра Черепаха. - Ти не знаєш, що таке горизонтальні жалюзі?

- Ні, не знаю, - зітхнув Левеня.

- Так це ж знають всі! - Стара мудра Черепаха іноді могла бути досить неввічливо ...

Як добре, дорогі друзі, що вже ми-то з Вами прекрасно знаємо, що таке горизонтальні жалюзі, і нам не треба їхати ні в Африку, ні на інший край світу для того, щоб замовити їх!

Горизонтальні жалюзі, що ж це таке?

Дивно лаконічне і, разом з тим - надзвичайно функціональний, зручний, надзвичайно практичне, довговічне, всепогодне, добре чиститься, що володіє високими светопротекторнимі якостями, невибаглива, дешеве, красиве сонцезахисний привіконна пристрій.

Карниз горизонтальних жалюзі є акуратний П-подібні профілі з алюмінієвого сплаву поперечним перерізом зазвичай 25 х 25 (або, рідше - 16 х 16, 50 х 50) мм. По краях карниза – заглушки, від карниза до низу горизонтальних жалюзі йдуть дві паралельні драбинки, що мають крок приблизно 22 мм і виконані з поліефірних ниток, в ступенях яких лежать ламелі горизонтальних жалюзі, що представляють собою стрічку шириною 25 (іноді - 16 йди 50) мм , виконану з алюмінієвого сплаву і трохи вигнуту нагору в своєму поперечному перерізі для забезпечення деякої жорсткості. Внизу горизонтальні жалюзі закінчуються нижньою планкою того ж кольору, що і карниз.

Вся ця конструкція може кріпитися безпосередньо до стулки вікна, може кріпитися в стельову частину віконного отвору, може - перед вікном на кронштейнах, а може - і на стелю перед вікном, все залежить від місцевих особливостей і від Ваших побажань.

Горизонтальні жалюзі управляються за допомогою тростини, яка забезпечує поворот ламелей навколо своєї осі, регулюючи потужність світлового потоку, а також за допомогою шнура, забезпечує підйом і опускання ламелей горизонтальних жалюзі.

Вони будуть служити Вам багато років, їх можна як завгодно мити і чистити, просто буквально поливати з душу теплою водою - вони абсолютно не бояться вологи, і в цьому їх дуже велика перевага перед іншими видами жалюзі на вікна, які зазвичай погано переносять підвищену вологість, і вже тим більше не переносять струмені душу. А коли Ви дізнаєтеся, наскільки низька у цих жалюзі ціна, то, впевнені - варіантів вибору у Вас не залишиться)))

Як же можна купити горизонтальні жалюзі в Києві?

Немає нічого простіше! Пару кліків, і - Ви можете замовити безкоштовний замір, кваліфіковані монтажники з багаторічним досвідом роботи привезуть Вам зразки горизонтальних жалюзі, Ви виберете сподобався Вам колір, визначте розміри і ціну майбутніх жалюзі, і - чекайте через пару-трійку днів готове замовлення!

Установка в межах Києва (втім, як і за межами Києва) буде здійснена в термін, акуратно, швидко, кваліфіковано і з річною гарантією! Ви самі переконаєтеся в тому, що купити жалюзі в Києві - це дуже легко!

Вдалих і приємних Вам покупок!

© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2020
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (044) 594 2965
Ми в соцмережах:  Норма-С - жалюзи, ролеты, окна на Facebook  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на Twitter  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на Google+  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group