"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Что такое бесплатный замер

Замір... Один з найважливіших етапів роздрібного продажу жалюзі. Від правильного виміру залежить практично все - і колір стрічки або тканини, і правильні розміри майбутнього виробу, і надійна установка, і, як наслідок усього перерахованого - надійна і довговічна робота вибраного Вами виробу.

Як же безпосередньо відбувається обмір?

Отримавши від Вас заявку, менеджер передає її монтажникові, монтажник дзвонить Вам і погоджує з Вами зручний для Вас час виміру. Час узгоджено, і-монтажник відправляється в дорогу до вас.

Сніг, дощ, літня спека, переповнені автобуси, маршрутки, метро, або пробки на дорогах (якщо монтажник їде до Вас на машині), все зростаюча плата за проїзд і за бензин - ніщо не зупинить його, він вперто рухається до наміченої мети - до Вашого вікна, щоб з'ясувати розміри майбутніх віконних аксесуарів. В середньому десь через годину (а то і через півтора-два, дивлячись по тому, де перебуваєте ви) монтажник добирається до Вас, шановний замовник. І - починається таїнство виміру. Розгортаються віяла з різноколірної стрічки, розкриваються каталоги із зразками тканини, оцінюється можливість встановлення жалюзі на Ваші стелю, стіну або вікно, промеряется ширина і висота майбутніх прикрас Вашого приміщення... Десь приблизно в середньому за годину жвавих консультацій та відповідей на всі Ваші питання монтажник збирає свій немаленький рюкзак із зразками, раскланивается з Вами, бере у Вас 100 грн., відправляється в зворотний шлях, і - знову величезний місто розкриває перед ним приблизно на годину обійми своїх гостинних автобусів, метро, чарівних кондукторів, і напружено пульсуючих артерій-залізниць, особливо в годину пік, коли витрата палива так збільшується...

Отже, в середньому через три (а то й через чотири) години монтажник, втомлений, але задоволений, повертається додому, щоб чекати нових захоплюючих вимірів. І - тільки уявіть, як приємно йому буде розгортати Ваші (тепер вже його) 100 грн. і згадувати приємні хвилини спілкування з Вами...

Замір дійсно безкоштовний.

Хочеться звернути Вашу увагу, шановний Замовник, на те, що згадані нами 100 грн. - входять у загальну вартість Замовлення. Таким чином, коли Замовлення йде в роботу - обмір виходить абсолютно безкоштовним для Вас, бо в вартості виконаного замовлення вартість виміру становить 0 грн.. Наприклад, якщо все замовлення коштує 2 000 грн., то під час виміру ви даєте монтажнику 100 грн., а після установки всього замовлення - решта 1 900 грн..

Якщо ж мова йде про замовлення, яке ви оплачуєте за безготівковим розрахунком, то-спочатку ви даєте монтажнику 100 грн., а потім, після установки замовлення (який ви, безсумнівно, проплатите за безготівковим розрахунком), монтажник віддає ці 100 грн. вам особисто.

Таким чином, дійсно безкоштовним обмір виходить для того Вельмишановного нами Замовника, який дійсно замовляє жалюзі... З іншого боку - завжди є широка можливість для абсолютно безкоштовних телефонних віртуальних консультацій. Телефони, пошта, Вайбер і будь-які інші засоби електронної комунікації - до Ваших і наших послуг. Давайте нам розміри, називайте колір - ми завжди підрахуємо Ваше замовлення за Вашими розмірами. Правда – для того, щоб відправити Замовлення в роботу, все одно потрібен буде перезамер нашим монтажником, наш багатий життєвий і комерційний досвід так велить чинити.. )

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group