"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

найпоширеніший тип вертикальних жалюзі.

Тканинні жалюзі діляться на два види - з шириною ламелі 89 і 127 мм

Простіше кажучи, тканинні жалюзі це - карниз - перетином 42 х 25 мм, ламелі - шириною 89 або 127 мм і система управління. Тканинні жалюзі встановлюється перед вікном (дверима, а також замість дверей), так і безпосередньо в проріз вікна. У ряді випадків тканинні жалюзі можуть використовуватися в якості мобільних перегородок, що розділяють кімнату, а також в якості дверей-фіранок на різного роду вбудовані шафи і ніші.

Мінімальна ширина тканинних жалюзі цього типу - 2000 мм, максимальна - 5900 мм. При необхідності перекривати прорізи більшої ширини можна стикувати впритул один до одного кілька карнизів.

Мінімальна висота - 150 мм, максимальна висота теоретично - не обмежується. Однак практично – не всі тканини коректно поводяться при висоті, більшою 3000 – 3500 мм Деякі тканини мають схильність до гвинтоподібні крученню, що особливо наочно проявляється при великій висоті жалюзі; деякі тканини – дуже важкі, і велику вагу ламелей не дуже добре витримують вішалки і візки… При наявності в приміщенні помітних протягів також не рекомендується велика висота, бо в такому разі ламелі жалюзі будуть майоріти, розгойдуватися, перепутываться між собою, обриватися, що і виглядає не зовсім акуратно, і досить швидко призводить до виходу тканинних жалюзі з ладу.

Ширина зібраних ламелей - 1/10 від ширини жалюзі в закритому положенні.

Кольори і матеріали

Як купити тканеві жалюзі в Києві

Купити тканинні жалюзі на вікна можна, заповнивши просту форму для БЕЗКОШТОВНОГО ОБМІРУ або зв'язатися з нами по телефонами.

Після наш співробітник погодить з Вами деталі заявки і розповість про кількох простих кроки, з якими ви можете ознайомитися самостійно на сторінці Як замовити?

Термін виготовлення

Термін виготовлення тканинних жалюзі - звичайно 2-3 робочих дні.

Час монтажу

Час монтажу тканинних жалюзі залежить від ряду обставин, але в середньому - близько 30 хвилин на карниз.

Гарантія

Термін безкоштовного гарантійного обслуговування на горизонтальні і вертикальні жалюзі всіх видів і типів становить 12 місяців.

протягом цього часу фірма «Норма–C» зобов'язується за свій рахунок та своїми силами усувати всі несправності, викликані дефектностью комплектуючих, а також неправильної складанням і (або) неправильною установкою вироби.

© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group