"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Горизонтальні жалюзі «Венус» (Venus) (інші назви - «Ізолайт» (Isolite), касетні горизонтальні жалюзі) – горизонтальні металеві жалюзі, ідеально підходять для установки на металопластикові вікна. Вони виступають з площини вікна мінімально, всього на 13 мм, в той час, як металеві жалюзі з шириною ламелі 25 мм виступають з площини вікна мінімум на 25 мм, а з урахуванням кріплення – і до 35 мм.

Карниз - перетином 13 х 45 мм, ламелі - шириною 16 або 25 мм. Встановлюється жалюзі безпосередньо на металопластикове вікно, між штапиками.

Мінімальна ширина горизонтальних жалюзі «Венус» (Venus) - 180 мм, максимальна - 1500 мм..

Мінімальна висота - 100 мм, максимальна рекомендована висота - 2500. Горизонтальні жалюзі «Венус» (Venus) більшої висоти технічно виготовити можна, але працювати вони будуть не зовсім коректно через велику вагу і великих навантажень на карниз.

Висота зібраних ламелей - 1/15 від висоти жалюзі в закритому положенні.

Переваги

  • Затишний і цікавий вид
  • Легкість і зручність експлуатації
  • Плавне регулювання світлового потоку
  • Займають мінімум місця на вікні

Кольори і матеріали

Як купити жалюзі системи «Венус» (Venus) в Києві

Замовити жалюзі на вікна системи «Венус» (Venus) можна, заповнивши просту форму для БЕЗКОШТОВНОГО ОБМІРУ або зв'язатися з нами по телефонами.

Після наш співробітник погоджує з Вами деталі заявки і розповість про декілька простих кроків, з якими ви можете ознайомитися самостійно на сторінці - Як замовити?

Терміни виготовлення

Терміни виготовлення горизонтальних жалюзі «Венус» (Venus) - зазвичайно 2-3 робочих дня.

Час монтажу

Час монтажу горизонтальних жалюзі «Венус» (Venus) - залежить від ряду обставин, але в середньому - близько 30 хвилин на карниз.

Гарантія

Термін безкоштовного гарантійного обслуговування на горизонтальні і вертикальні жалюзі всіх видів і типів становить 12 місяців.

Протягом цього часу фірма "Норма-С" зобов'язується за свій рахунок і своїми силами усунути всі несправності, викликані дефектностью комплектуючих, а також неправильної складанням та (або) неправильною установкою вироби.

© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group