"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Фотожалюзі - вертикальні жалюзі або горизонтальні жалюзі з нанесеним на них малюнком (текстом, фотографією). Обраний Замовником зображення може бути нанесено і на тканеві ролеты.

Фотожалюзі (або фоторолети) можуть бути використані в якості оригінальної рекламної площі для нанесення назви, логотипу підприємства з використанням корпоративних кольорів, різного роду рекламних слоганів, інформації про товари і послуги ...

Крім того, фотожалюзі можна використовувати і просто для прикраси інтер'єру. Пейзаж, жанрова сценка, натюрморт, портрети - на жалюзі можна нанести будь-яку потрібну Вам зображення, як підібране в банку зображень, так і зроблене Вами особисто (яскраві хвилини життя, кадри з запам'яталися Вам подорожей, фотографії близьких Вам людей).

Друк на жалюзі і ролетах здійснюється методом ультрафіолетового друку. Чи не найдешевший, але, як показав багаторічний досвід - найкращий з точки зору довговічності і деталізації вид друку.

Деякі з можливих малюнків представлені Вашій увазі в галереї.

Вартість УФ-друку на жалюзі і тканевих ролетах - в середньому близько 1350 грн. за кв. метр. На підсумкову вартість друку можуть впливати безліч факторів - вид тканини, а також розміри жалюзі і друкованого зображення.

Як купити фотожалюзі в Києві

Замовити фотожалюзі на вікна можна, заповнивши просту форму для БЕЗКОШТОВНОГО ОБМІРУ або зв'язатися з нами по телефонами.

Після наш співробітник погоджує з Вами деталі заявки і розповість про декілька простих кроків, з якими ви можете ознайомитися самостійно на сторінці - Як замовити?

Терміни виготовлення

Терміни виготовлення фотожалюзі - зазвичайно 2-3 робочих дня.

Час монтажу

Час монтажу фотожалюзі - залежить від ряду обставин, але в середньому - близько 30 хвилин на карниз.

Гарантія

Термін безкоштовного гарантійного обслуговування на горизонтальні і вертикальні жалюзі всіх видів і типів становить 12 місяців.

Протягом цього часу фірма "Норма-С" зобов'язується за свій рахунок і своїми силами усунути всі несправності, викликані дефектностью комплектуючих, а також неправильної складанням та (або) неправильною установкою вироби.

© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group