"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Сказання про падишаха, про його прекрасної дочки, і ... про вертикальних жалюзі.

Як-то раз до Великого Падишаха, одноосібного правителя могутньої держави на далекому Сході, де опівнічні зірки яскраві, як золото, а золото рясно прикрашає прекрасні в світі перси, а щоки сором'язливих красунь, де земля і стада плідні, воїни хоробрі і вірні , а народ споживає від плодів благоденства, спокою і розумного порядку, так ось, до Великого Падишаха такої землі прийшла його улюблена дочка, незрівнянна принцеса, струнка, як кипарис, квітуча і прекрасна, як найсвіжіша троянда в найсвіжіший годину ранкової зорі в самому прекрасному з садів Падишаха. Дочка Падишаха була сумна, і Падишах запитав її:

- Про що сумуєш ти, о моя улюблена дочка? Що навіяло сутінки на твоє чоло? Чого хочеш ти? Скажи тільки слово, і я виконаю будь-яке твоє бажання, бо, ти знаєш - немає нічого в світі, непідвласного мені, твоєму батькові.

- Про батько мій, - ніжно схлипнула прекрасна принцеса, - я знаю твою любов до мене, але повір - розвіяти мою печаль не в твоїй владі, на жаль ...

- Як? - Заревів Великий Падишах, - та хіба є на світі щось, що не скориться мені, моєму війську або моєму золоту?

- На жаль, батько - є - ще гірше і ще безутішного схлипнула прекрасна принцеса.

- Так що ж це, говори! - Наказав Великий Падишах.

- О, батько, - розридалася принцеса в голос, - служниця каже, що в караван-сарай приїхали купці з далекої західної країни, що знаходиться на краю Ойкумени, і привезли ... привезли ... - тут сльози принцеси полилися струмком .

- Так що ж вони привезли?

- Привезли, - Принцеса впоралася з риданнями, і, схлипуючи, продовжила, - привезли небачені у нас полотнища, якими можна закривати вікна, і кажуть, що у них в країні такого товару багато, але довгий,
важкий і небезпечний шлях туди, він йде через пустелі, моря і непролазні хащі, і мало хто повертається з цього шляху живим, тому ці полотна коштують набагато дорожче чистого золота ...

- Так знай же, дочка моя, що я не пошкодую всього мого скарбниці, аби тільки висушити твої сльози! - Вигукнув Великий Падишах громовим голосом.

І Принцеса - щасливо посміхнулася ...

Як же добре, дорогі друзі, що ми живемо не в часи Великого Падишаха, і цілком можемо дозволити собі придбати жалюзі за цілком прийнятну ціну, і нам не доведеться витрачати для того, щоб їх купити, всі скарби свого царства, тобто - весь свій сімейний бюджет ...

Вертикальні жалюзі. Що ж це таке?

Один із самих практичних, перевірених часом і прекрасно зарекомендували себе віконних аксесуарів - це вертикальні жалюзі. Нічого зайвого: акуратний алюмінієвий, пофарбований у білий (найчастіше) колір карниз і висять вертикально смужки тканини (ламелі), шнури управління, і - перед Вами просте, але дивно ефективний і красиве сонцезахисний виріб. Досить ці жалюзі замовити один раз, щоб назавжди закохатися в їх непомітне чарівність, в магію їх спокійної розмови з сонцем, в зручність і комфорт, які ці вертикальні жалюзі дарують Вам.

Встановивши ці жалюзі на вікна, Вам не доведеться більше жмуритися від занадто яскравого сонця вдень, ці вертикальні жалюзі (особливо з темною або непрозорої тканини) прекрасно захистять Ваш зір від відблисків на моніторі, а ввечері на ці віконні жалюзі стануть надійною перепоною для нескромних поглядів. Вертикальні жалюзі візуально збільшують висоту будь-якого приміщення, що видається дуже до речі практично в будь-якому інтер'єрі.

Цими жалюзі дуже просто керувати - досить легким рухом ланцюжка повернути ламелі жалюзі навколо свій осі і, потягнувши за шнур, можна зрушувати ламелі вправо-вліво, відкриваючи дорогу сонячному світлу, або, навпаки, ставлячи цього світла м'яку, але дуже ефективну декоративну перешкоду.

Як же можна купити вертикальні жалюзі в Києві?

Отже - Ви вирішили придбати жалюзі. Що ж, зробити це дуже просто - достатньо замовити безкоштовний замір жалюзі, у зручний для Вас час фахівці з установки сонцезахисних систем фірми "Норма-С" привезуть зразки тканин, ретельно, з урахуванням всіх Ваших побажань, місцевих особливостей і технічних можливостей, справлять обмір, детально розкажуть Вам, яка у жалюзі ціна, і через пару днів - привезуть встановлять виготовлені особисто для Вас і для Вашого вікна жалюзі, якими Ви будете комфортно користуватися довгі роки, отримуючи задоволення, естетичну насолоду, і витягуючи з встановлених на Ваші вікна жалюзі практичну користь. Так, люблять жалюзі Київ, найпрекрасніший із міст, що вже тут поробиш. А наш Київ, зрозуміло - взаємно любить жалюзі  :))

© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2020
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (044) 594 2965
Ми в соцмережах:  Норма-С - жалюзи, ролеты, окна на Facebook  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на Twitter  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на Google+  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group