"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Вертикальні жалюзі. Що ж це таке?

Один із самих практичних, перевірених часом віконних аксесуарів, що прекрасно зарекомендували себе - це вертикальні жалюзі. Нічого зайвого: акуратний алюмінієвий, пофарбований у білий (найчастіше) колір карниз і смужки тканини (ламелі), що висять вертикально, шнури управління, і - перед Вами простий, але дивно ефективний і красивий сонцезахисний виріб. Досить ці жалюзі замовити один раз, щоб назавжди закохатися в їх непомітну чарівність, в магію їх спокійної розмови з сонцем, в зручність і комфорт, які ці вертикальні жалюзі дарують Вам.

Встановивши ці жалюзі на вікна, Вам не доведеться більше жмуритися від занадто яскравого сонця вдень, ці вертикальні жалюзі (особливо з темною або непрозорої тканини) прекрасно захистять Ваш зір від відблисків на моніторі, а ввечері ж ці віконні жалюзі стануть надійною перепоною для нескромних поглядів. Вертикальні жалюзі візуально збільшують висоту будь-якого приміщення, що є дуже доречним практично в будь-якому інтер'єрі.

Цими жалюзі дуже просто керувати - досить легким рухом ланцюжка повернути ламелі жалюзі навколо свій осі і, потягнувши за шнур, можна зрушувати ламелі вправо-вліво, відкриваючи дорогу сонячному світлу, або, навпаки, ставлячи для цього світла м'яку, але дуже ефективну декоративну перешкоду.

Як же можна купити вертикальні жалюзі в Києві?

Отже - Ви вирішили придбати жалюзі. Що ж, зробити це дуже просто - достатньо замовити безкоштовний замір жалюзі, у зручний для Вас час фахівці з установки сонцезахисних систем фірми "Норма-С" привезуть зразки тканин, ретельно, з урахуванням всіх Ваших побажань, місцевих особливостей і технічних можливостей, зроблять обмір, детально розкажуть Вам, яка у жалюзі ціна, і через пару днів - привезуть і встановлять виготовлені особисто для Вас і для Вашого вікна жалюзі, якими Ви будете комфортно користуватися довгі роки, отримуючи задоволення, естетичну насолоду, і практичну користь від встановлених на Ваші вікна жалюзі.

© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group