"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Сонцезахисні жалюзі для вікон, віконні жалюзі (іноді можуть використовуватися не тільки на віконних, але і на ряді інших прорізів – наприклад, на дверних, на різного роду нішах, як внутрішньокімнатних перегородок) – захисний пристрій, характерною ознакою якого є наявність смуг (ламелей), які, власне кажучи, і є перепоною для сонячного світла та/або для візуального контакту. Спочатку жалюзі були нерухомими і представляли собою вид віконниць з похило розташованими дерев'яними дощечками, однак прогрес не стоїть на місці, і зараз ми маємо можливість управляти рухами цих ламелей.

Сонцезахисні жалюзі бувають горизонтальними і вертикальнимиУ горизонтальних жалюзі (далі – ГЖ) смужки (ламелі) розташовуються горизонтально, ламелі можуть повертатися навколо горизонтальної осі і підніматися-опускатися вгору і вниз. Найчастіше ламелі в ГЖ виконуються з металевої (з алюмінієвого сплаву) стрічки шириною 16, 25 і 50 мм, але бувають і дерев'яні ГЖ з шириною ламелі 25 і 50 мм, а також пластикові ГЖ. Найбільш поширений і масово використовується вид ГЖ – металеві ГЖ з шириною ламелі 25 мм. Що стосується кольору, то явним фаворитом покупців є металеві ГЖ білого кольору, вони перемагають, так би мовити, всі інші кольори з великим відривом ))У вертикальних жалюзі (далі – ВЖ) смужки (ламелі) розташовуються вертикально, вони можуть обертатися навколо вертикальної осі і зрушуватися по карнизу вправо і/або вліво. Найчастіше ламелі ВЖ виконуються із спеціальних видів тканини і мають ширину 89 або 127 мм, але існують і пластикові ВЖ з шириною ламелі 89 мм. В Україні взагалі і в Києві зокрема, найбільше поширення отримали тканинні ВЖ з шириною ламелі 127 мм. Що стосується кольору, то найпопулярніші – білі і бежевих відтінків тканинні ВЖ.


Сфера застосування


Звичайна сфера застосування ГЖ і ВЖ – вікна, віконні прорізи, але в ряді випадків і ГЖ, і ВЖ можуть використовуватися для закривання і декорування отворів різного призначення (дверні прорізи, різного роду ніші, шафи для поділу або зонування приміщень самого різного призначення).

Іноді навіть ГЖ можуть використовуватися в якості навчального посібника)

Переваги жалюзі


ГЖ і ВЖ – вироби, які є вкрай вдалим сонцезахисним рішенням для дуже великої кількості випадків. Вони не такі дорогі, як штори і гардини, за ними не в приклад легше доглядати. Лаконічний зовнішній вигляд ГЖ і ВЖ роблять їх доречними майже у всіх виробничих, офісних, а часто і в житлових приміщеннях. Зручність експлуатації, нескладний догляд, економічність і практичність традиційно завойовують серця все нових і нових покупців ГЖ і ВЖ і множать ряди їх шанувальників, і, не побоїмося цього слова – фанатів ))


Приєднуйтесь! Завжди раді Вам!

© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group