"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

римські штори

Римські штори... Почувши вперше це словосполучення, уявляєш собі щось настільки ж вічно актуальне, неувядающе класичне, красиве і вічне, як і сам Вічне Місто. І, дійсно, римські штори - це віконний аксесуар, про який можна з повагою і абсолютно справедливо сказати: "Класика!"

штори римські

Прямокутник тканини, який розділений по висоті на кілька частин, і ці частини піднімаються на верхню частину вікна своєрідною гармошкою-драпіруванням допомогою спеціального механізму - це і є римські штори. Нічого складного, але - декоративний, естетичний і, так сказати, презентаційний ефекти, що досягається цим нескладним пристроєм - перевершують всі очікування! Складки тканини будуть нагадувати Вам тогу римського патриція; сонце, однаково світиться всім, буде просвічувати через вибрану Вами тканина і як би передавати Вам привіт через тисячоліття від громадян Риму, які розуміли толк і військової доблесті, і в насолодах мирного життя; візерунок, зібраний у примхливі хвилі, буде прикрашати Ваш будинок, дозволяючи розглядати себе під різними кутами і при різному освітленні...

Горизонтальні, вертикальні жалюзі - все дуже добре і чудово, але римські штори - щось інше, інша якість життя і облаштування інтер'єру, затишок і достаток, щоденне насолода красою і комфортом, радість від кожної хвилини, проведеній у Вашому чудовому будинку, це... це просто щастя, не побоїмося цього слова )))

Переваги римських штор

У чому ж полягають переваги римських штор? Основною перевагою є те, що у них практично немає недоліків! ))

римські штори

Декоративні якості задовольнять самого вимогливого Замовника, дизайнера, архітектора. Вони лаконічні і прості, але це той випадок, коли за зовнішньою простотою ховається глибоке зміст. Вони не кричать про себе - вони спокійно заявляють про своїх справжніх, непоказных перевагах, які розкриваються день за днем. Це виріб ніколи не набридне, воно навряд чи почне Вас дратувати з часом, як це буває з яскравими, помітними спочатку, але тим більше утомляющими потім деталями інтер'єру. Стримана, але чудова у своїй гармонії й надзвичайної функціональності класика - це про них.

Сонцезахист? Так і ще раз так! Підібравши тканина відповідним чином, Ви можете домогтися, згідно саме Вашим побажанням, або повного затемнення приміщення, або - приємного затишного напівтемряви, або - просто легкого розсіювання сонячних променів...

Вибір тканин? Він воістину найширший! Повні каталоги тканин складаються з багатьох сотень варіантів, і просто вдумливо переглянути їх усі - нетривіальне завдання ))

Зручність і простота догляду? Так, безумовно? Всі тканини чистяться, деякі навіть можна прати...

Кольори та матеріали

Як купити римські штори в Києві

Як же купити римські штори? Та дуже просто! Процес замовлення складається з декількох простих кроків.

  1. будь Ласка, заповніть форму виклику замірника (він же - установник).
  2. Виїзд замірника до Вас, демонстрація зразків тканини, визначення розмірів і способу установки майбутніх римських штор.
  3. Отримання передоплати в розмірі 70%. Спосіб отримання передоплати - той, який буде зручний особисто Вам.
  4. Пошиття замовлення. Зазвичай він становить не більше тижня.
  5. Доставка замовлення, його установка.
  6. Приймання замовлення, повний розрахунок, заповнення Гарантійного Талона.
  7. вдячність і найкращі побажання замовнику!
  8. надія на довге, взаємовигідне і взаємоприємне співробітництво:)))

Термін виготовлення

Виготовлення римських штор зазвичай займає близько тижня. Підсумкове час виготовлення сильно залежить від обраної тканини.

Час монтажу

Півтори-дві години на одну штору.

Гарантія

Гарантія на римські штори - 12 місяців.

© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2020
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (044) 594 2965
Ми в соцмережах:  Норма-С - жалюзи, ролеты, окна на Facebook  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на Twitter  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на Google+  Норма-С - жалюзі, ролети, вікна на YouTube

© Design support and development by Sand Tower Group