"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

римські штори

Римські штори - модний і стильний сонцезахисний і декоративний виріб, який швидко набирає популярність.

Складається з прямокутника тканини, який розташований на вікні, і здатен збиратися вгору великими м'якими складками. Римські штори виріб досить простий, в той же самий час - зручний і красивий. Їм нескладно управляти, і він абсолютно точно внесе в Ваш інтер'єр красу і затишок.

штори римські

Римські штори поєднують в собі декоративні якості гардин фіранок, а також зручність і практичність жалюзі і тканинних ролет. Тканину римських штор можна прати і чистити.

Римские шторы могут выполняться из почти прозрачных и полупрозрачных тканей, и тогда они выполняют функции тюлевых занавесок. А можно выполнить римские шторы из непрозрачных тканей «блэк-аут», и тогда они будут работать как плотные гардины.

Горизонтальні, вертикальні жалюзі або штори - все це дуже добре і чудово, але римські штори - щось інше, інша якість життя і облаштування інтер'єру, затишок і достаток, щоденна насолода красою і комфортом, радість від кожної хвилини, проведеної у Вашому чудовому будинку.

Римські штори можуть бути виконані з фотодруком. Малюнок фотодруку може бути як стандартний (з наявних в зразках), так і індивідуальний, перенесений з будь-якої Вашої фотографії.

Римські штори - завжди чудовий вибір!

Переваги римських штор

У чому ж полягають переваги римських штор? Основною перевагою є те, що у них практично немає недоліків! ))

римські штори

Декоративні якості цих штор задовольнять самого вимогливого Замовника, дизайнера, архітектора. Вони лаконічні і прості, але це той випадок, коли за зовнішньою простотою ховається глибокий зміст. Вони не кричать про себе - вони спокійно заявляють про свої справжні, непоказні переваги, які розкриваються день за днем. Цей виріб ніколи не набридне, він навряд чи почне Вас дратувати з часом, як це буває з яскравими, помітними спочатку, але тим більше втомлюючими потім деталями інтер'єру. Стримана, але чудова у своїй гармонії й надзвичайній функціональності класика - це про них.

Сонцезахист? Так і ще раз так! Підібравши тканину відповідним чином, Ви можете домогтися, згідно саме Вашим побажанням, або повного затемнення приміщення, або - приємної затишної напівтемряви, або - просто легкого розсіювання сонячних променів...

Вибір тканин? Він воістину найширший! Повні каталоги тканин складаються з багатьох сотень варіантів, і просто вдумливо переглянути їх усі - нетривіальне завдання ))

Зручність і простота догляду? Так, безумовно? Всі тканини чистяться, деякі навіть можна прати...

Ціни на римські штори в Києві

Ціна римських штор визначається індивідуально. Це пов'язано і з дуже різною вартістю тканин, і з тим, що практично всі римські штори шиються трохи по-різному, з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Однак наш багаторічний досвід говорить про те, що вартість квадратного метра готового виробу приблизно починається від 700 грн. за кв. метр.

Кольори та матеріали

Як купити римські штори в Києві

Як же купити римські штори? Та дуже просто! Процес замовлення складається з декількох простих кроків.

  1. будь Ласка, заповніть форму виклику замірника (він же - установник).
  2. Виїзд замірника до Вас, демонстрація зразків тканини, визначення розмірів і способу установки майбутніх римських штор.
  3. Отримання передоплати в розмірі 70%. Спосіб отримання передоплати - той, який буде зручний особисто Вам.
  4. Пошиття замовлення. Зазвичай він становить не більше тижня.
  5. Доставка замовлення, його установка.
  6. Приймання замовлення, повний розрахунок, заповнення Гарантійного Талона.
  7. вдячність і найкращі побажання замовнику!
  8. надія на довге, взаємовигідне і взаємоприємне співробітництво:)))

Термін виготовлення

Виготовлення римських штор зазвичай займає близько тижня. Підсумкове час виготовлення сильно залежить від обраної тканини.

Час монтажу

Півтори-дві години на одну штору.

Гарантія

Гарантія на римські штори - 12 місяців.

© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group