"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Вертикальні мультифактурні жалюзі об'єднують в собі переваги напівпрозорих тюлевих портьєр і вертикальних жалюзі. Представляють із себе комбінацію різних за кольором і фактурою ламелей для вертикальних жалюзі - тканинних і пластикових. Деякі з можливих малюнків представлені Вашій увазі в галереї.

Хотілося б відзначити, що є ще й такий вид вертикальних (і горизонтальних) жалюзі, як "зебра", які, при невисокій вартості, мають досить цікавими декоративними якостями.

Як купити мультифактурні жалюзі в Києві

Замовити мультифактурні жалюзі на вікна можна, заповнивши просту форму для БЕЗКОШТОВНОГО ОБМІРУ або зв'язатися з нами по телефонами.

Після наш співробітник погоджує з Вами деталі заявки і розповість про декілька простих кроків, з якими ви можете ознайомитися самостійно на сторінці - Як замовити?

Терміни виготовлення

Терміни виготовлення мультифактурних жалюзі - зазвичайно 2-3 робочих дня.

Час монтажу

Час монтажу мультифактурних жалюзі - залежить від ряду обставин, але в середньому - близько 30 хвилин на карниз.

Гарантія

Термін безкоштовного гарантійного обслуговування на горизонтальні і вертикальні жалюзі всіх видів і типів становить 12 місяців.

Протягом цього часу фірма "Норма-С" зобов'язується за свій рахунок і своїми силами усунути всі несправності, викликані дефектностью комплектуючих, а також неправильної складанням та (або) неправильною установкою вироби.

© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group