"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Вітаю, дорогі друзі!

При переїздах або під час ремонту приміщення часто виникає потреба в акуратному демонтажі існуючих вертикальних жалюзі з метою їх зберігання та / або перевезення на нове місце.

На жаль, буває так, що неправильний демонтаж вертикальних жалюзі призводить вертикальні жалюзі в повну непридатність … Як же знімати, зберігати і перевозити вертикальні жалюзі так, щоб вони, будучи знову встановленими на Ваші вікна, служба Вам і радували Вас ще довгі роки?

Порядок демонтажу та упаковки вертикальних жалюзі наступний:

  1. Акуратно відчепити нижній ланцюжок з обважнювачів ламелей (фото 1), стежачи за тим, щоб не пошкодити вушка обважнювачів.
  2. Упакувати нижній ланцюжок, найкраще – намотати її на зразок котушки (фото 2).
  3. Упакувати обважнювачі: перемотати їх скотчем, укласти в коробку, в загальному – зробити так, щоб всі вони в повному комплекті були всі в одному місці і не губилися.
  4. Акуратно зняти ламелі по одній (фото 3).
  5. Згорнути ламелі в рулок і надійно упакувати, найкраще – в водонепроникну упаковку (фото 4).
  6. Карниз від вертикальних жалюзі зняти з кріплень (отстегнув кліпси, які тримають його зверху), намотати на нього шнури управління і надійно зафіксувати їх.
вертикальні жалюзі

фото 1

цепочка вертикальних жалюзі

фото 2

упаковка вертикальних жалюзі

фото 3

упакованные вертикальні жалюзі

фото 4


Упаковані таким чином вертикальні жалюзі можуть зберігатися в повній цілості довгий час (місяці і роки) без втрати своїх споживчих властивостей в сухому, опалювальному, вентаборуемом і захищеному від дії прямих сонячних променів місці. Упаковка ламелей для вертикальних жалюзі не повинна бути щільною – щоб уникнути утворення конденсату з подальшою псуванням тканини ламелей.

Небажано зберігати жалюзі в сирих, жарких і неопалюваних приміщеннях, принаймні – не потрібно їх зберігати в таких приміщеннях дуже довгий час (більше місяця, іноді – більше тижня).


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group