"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Як формується вартість мінімальної установки жалюзі

Здрастуйте, дорогі друзі!

Багато Замовників цікавляться: яким чином формується вартість мінімальної установки монтажу горизонтальних і вертикальних жалюзі в Києві?

Весь цикл виміру та встановлення Замовлення (навіть самого невеликого) в межах р. Києва займає у монтажника в середньому 6-7 робочих годин, а то і більше.

Посудіть самі:

- шлях до Замовника на замір, в середньому - 1 годину;
- безпосередньо замір, консультації - 1 годину;
- зворотний шлях - 1 годину;
- шлях в цех за готовим замовленням - 1 годину;
- шлях з цеху в Замовникові на монтаж - 1 годину;
- безпосередньо монтаж - 1 годину;
- зворотний шлях - 1 годину.

Таким чином, маємо в середньому 7 робочих годин. Це практично робочий день, проведений в постійних роз'їздах по Києву... З своєї мінімальної установки (600 грн.) монтажник повинен заплатити за проїзд на громадському транспорті (а це як мінімум 5 рейсів по місту, вартість проїзду Ви знаєте самі), за телефонні переговори, за охайний одяг і взуття, взагалі - за свій пристойний зовнішній вигляд (бо ми дорожимо нашими Шановними Замовниками і хочемо представити фірму "Норма-С" в їхніх очах як можна в більш вигідному світлі), за сучасний інструмент (шуруповерт, перфоратор, лазерну рулетку, лазерний рівень та інше)... Враховуючи всі ці обставини, 600 грн. "брудними" за робочий день - це не так багато, Ви самі знаєте всі сьогоднішні економічні реалії. За меншу зарплату вкрай складно знайти в Києві виконавчого, акуратного, чесного і відповідального монтажника...

Так, це не найнижча вартість мінімальної установки жалюзі в Києві, а слід розрізняти оголошену і занижену в рекламних цілях вартість мінімальної установки і реальну підсумкову вартість установки, яка має звичай «обростати» додатковими сумами після заміру... ))

Прийміть наші щирі запевнення в тому що не найнижча мінімальна установка - це і є ПОКАЗНИК ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ (повага до свого нелегкого і вельми непростої праці і бажання зробити його як можна краще, як можна більш якісним інструментом, щоб наш Шановний Замовник отримав як можна більш якісну послугу), а ніяк не навпаки...


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


Читайте цей матеріал також на блогспоте


© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group