"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Вітаю, дорогі друзі!

Здавалося б - що нового може бути в давно і добре всім відомих горизонтальних жалюзі? Кожен з нас багато разів бачив це сонцезахисний пристрій, за багато і багато років горизонтальні жалюзі стали вельми звичним аксесуаром для вікон, настільки звичним і звичайним, що іноді нам здається: "Що може бути нового з Назарета?" )) Купити жалюзі в Києві (як і в Назареті)) дуже легко, і вони вже давно перестали сприйматися як новинка ...

Але, виявляється - все ж може, може бути виявлено нове в самому звичному! Про це нам говорить і всесвітня історія взагалі, і той її невеликий підрозділ, який стосується горизонтальних жалюзі. жалюзі Київ

Хочемо поділитися з Вами, дорогі друзі, тим, наскільки незвичайне застосування знайшов традиційним горизонтальним жалюзі один з наших Шановних Замовників. На його прохання ми виготовили горизонтальні жалюзі з різнокольоровими ламелями. Вони можуть бути названі різновидом "зебри", але тільки замість чисто декоративного вони мають і навчально-пізнавальне, так би мовити, призначення.

Кольори на цих горизонтальних жалюзі розташовані зверху вниз в порядку розташування кольорів веселки (основних кольорів видимого спектру світлового випромінювання) - спеціально для того, щоб школярі мали можливість на наочному матеріалі, так би мовити, запам'ятовувати порядок розташування кольорів видимого спектру.

Завжди будемо раді разом з Вами, дорогі друзі, шукати і знаходити нові, можливо - несподівані, області застосування жалюзі взагалі і горизонтальних жалюзі зокрема!


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group