"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

У загальному вигляді горизонтальні або вертикальні жалюзі зараз - це світлозахисні і / або декоративне пристрій для установки всередині або (рідше) зовні приміщення, характерною ознакою якого є смужки (ламелі), виготовлені з металу (металеві жалюзі), пластика (пластикові жалюзі), дерева (дерев'яні жалюзі) або МДФ (горизонтальні жалюзі), або з тканини (тканеві жалюзі) або пластика (вертикальні жалюзі). Ці смужки за допомогою спеціального механізму можуть повертатися навколо власної осі і зрушуватися вгору або в сторону, дозволяючи, таким чином, в широких межах регулювати світловий потік, що проникає в приміщення через вікно.


Сотні видів квітів ламелей, можливість нанесення на ламелі будь-якого зображення, можливість підключення електроприводу до карнизів роблять горизонтальні і вертикальні жалюзі дуже зручним, а в ряді випадків і просто незамінним віконним аксесуаром, без якого вже просто неможливо уявити будь-який сучасний будинок або офіс.


Жалюзі є одним з видів віконних штор, що представляють собою регульовані планки з тканини, деревини, пластмаси або металу, скріплені таким чином, щоб планки могли обертатися, змінюючи положення від відкритого до закритого. У горизонтальних жалюзі використовується так звана система «драбинки», що дозволяє відкривати або закривати жалюзі спеціальним обертовим валом, при цьому шнур підйому необхідний для фіксації жалюзі в потрібному призначеному, а тростина — для обертання планок.


Тип управління «тростину-шнур» характерний для жалюзі стандартної колекції. У більш сучасних системах (наприклад - жалюзі «Венус» (Venus)) управління здійснюється за рахунок одного ланцюжка, що відповідає як за поворот планок-ламелей, так і за їх рух і самофіксацію.


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group