"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Вітаю, дорогі друзі!

Нижня фіксація на горизонтальні жалюзі - просте пристосування, що дозволяє уникнути небажаного вільного провисання нижньої частини горизонтальних жалюзі. Складається з двох парних елементів - нижнього кронштейна з пазом, що кріпиться на нижній частині вікна, і заглушки з шипом, що кріпиться на нижній планці горизонтальних жалюзі. Таким чином, нижня фіксація горизонтальних жалюзі здійснюється (див. Фото) суміщенням шипа заглушки нижньої планки жалюзі з пазом кронштейна.


Такого роду фіксація горизонтальних жалюзі зручна для фіксації не часто піднімаються горизонтальних жалюзі невеликої висоти на поворотно-відкидних віконних стулках, коли регулювання світлового потоку здійснюється переважно поворотом ламелей і (або) коли є вітрової чинник, що призводить до постійного дребезжанию незакріплені горизонтальних жалюзі.

На поворотно-відкидних віконних стулках великого розміру використання нижньої фіксації жалюзі на вікна - небажано, оскільки в такому випадку можуть виникати значні навантаження на пластиковий вузол "шип-паз", який в загальному і цілому не розрахований на динамічне навантаження, і призначений лише для статичної фіксації свободновісящая полотна горизонтальних жалюзі.

У той же час для жалюзі невеликого розміру нижня фіксація - чудовий вибір.


Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group