"Норма-С"

Кращі жалюзі в Києві Замовити

Вітаю, дорогі друзі!

Однією з дуже цікавих різновидів горизонтальних жалюзі є дерев'яні горизонтальні жалюзі.

Що ж це таке, чим цей тип горизонтальних жалюзі відрізняється від інших типів жалюзі, в чому особливості вимірів, установки, експлуатації, естетичного впливу і інтер'єрного значення дерев'яних горизонтальних жалюзі? ... Спробуємо розібратися в цьому разом ...

Безсумнівно, дерев'яні горизонтальні жалюзі відносяться до вищої цінової категорії горизонтальних жалюзі, до елітного, як зараз кажуть, сегменту ринку жалюзі, до luxury stile, висловлюючись мовою маркетингу.


Дерев'яні горизонтальні жалюзі - в першу чергу статусний, іміджевий продукт, покликаний не тільки захистити вікна від сонця (хоча і з цією своєю функцією ці жалюзі справляються відмінно), скільки - підкреслювати солідність і високий рівень приміщення, а, отже - і солідність, високий рівень і впевненість в завтрашньому дні господарів цього приміщення. Такі жалюзі будуть більш ніж доречні в офісах, кімнатах переговорів, кабінетах керівників солідного бізнесу - там найбільш розкриються такі якості дерев'яних горизонтальних жалюзі, як їх здатність формувати відчуття престижу, достатку, здатності домовлятися і загальної солідності. У загальному і цілому для використання в офісах кращі дерев'яні жалюзі темних відтінків, відтінків натурального дерева, але в ряді випадків, якщо це буде підтримати загальним інтер'єрним рішенням у "світлому ключі", цілком можливе використання і світлих, а то і просто білих дерев'яних горизонтальних жалюзі - при успішній роботі дизайнера загального інтер'єру це може дати приміщенню відчуття справжньої розкоші.


У той же самий час дерев'яні горизонтальні жалюзі цілком можуть використовуватися і в приватних інтер'єрах (кабінет господаря будинку, веранда, альтанка та інше), в цих приміщеннях дуже вдало може розкритися дерев'яна фактура жалюзі, джутова фактура тасьми, надавши інтер'єрів риси затишного і теплого стилю "кантрі" ...

Дерев'яні горизонтальні жалюзі - досить важке і габаритне виріб, тому ставити його на кожну стулку вікна - недоцільно. Практичний встановлювати дерев'яні горизонтальні жалюзі перед вікном, або у віконному отворі - на стельової частини віконного укосу.


Ламелі горизонтальних жалюзі можуть мати ширину 25, 35, 50 і 70 мм. Виконуватися ламелі дерев'яних горизонтальних жалюзі можуть як з натурального дерева, так і з МДФ-плити з нанесенням декоративної плівки.

Догляд за дерев'яними горизонтальними жалюзі нескладний. Пилосос і волога губка впораються майже з будь-якими забрудненнями цього виробу.

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Вдалих і приємних Вам покупок!


© Жалюзі Київ від "Норма-С" з 1998-2022
Адр.: Україна, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 8
Тел.: +38 (067) 440 2077
Ми в соцмережах:  МИ на Facebook  Ми в Twitter  Ми на YouTube

Угода користувача | Політика конфіденційності | Design support and development by Sand Tower Group